Календар подій

20/06

Авторів запрошують долучитися до створення збірки «Поетичне метро»

Україна

23:59

Авторів запрошують долучитися до створення збірки «Поетичне метро»

«Кабінет молодого автора Національної спілки письменників України» та видавництво «Саміт-книга» запрошують авторів України долучитися до створення колективної збірки поезій «Поетичне метро».

До участі запрошуються поети без жодних вікових обмежень. Мова віршів – українська. Кількість творів – не обмежена. Основний критерій відбору – поезії повинні мати емоційну, настроєву, тематичну чи історичну прив’язку до тієї чи іншої станції київського (саме київського!) метро. Для цього абсолютно не обов’язково, щоб у тексті прямо звучала назва якоїсь станції, але добре, коли в ньому вгадуватиметься за тими чи іншими ознаками місцевість чи район, близький до конкретної станції, історична подія, пов’язана з ним, тощо. Наприклад, «Золоті ворота», «Хрещатик», «Майдан Незалежності», «Гідропарк», «Дніпро», «Арсенальна», «Лісова», «Почайна»…

 

Збірка створюється з метою популяризації творчості авторів у контексті столичного життя.

 

Твори приймаються до 20 червня 2020 року на електронну адресу: lira7@ukr.net із зазначенням у темі «ПОЕТИЧНЕ МЕТРО».

 

Подавати свої твори / твір потрібно у вордівському файлі, де також необхідно зазначити повне ім’я і прізвище автора, телефон, електронну пошту і посилання на профільну сторінку у фейсбуці (ці дані – винятково для зворотного зв’язку). У цьому ж файлі потрібно написати коротку автобіографію в межах 500 знаків та назву станції, яка найбільш відповідає змістовому та емоційному наповненню твору. Окремо необхідно прикріпити фото максимальної технічної і художньої якості. Фото і вордівський документ із текстом надсилайте одним листом! Фото і вордівський файл мають бути підписані прізвищем автора.

 

До участі у збірці будуть відібрані вірші найкращої якості, а не всі, які надійдуть. Упорядник і редактор збірки – Юлія Бережко-Камінська. Видавець – Іван Степурін. На створення збірки надихнула інша чудова книга – «Метро всередині нас», яка вийшла в 2019 році (упорядники – Олександр Козинець та Олександра Малаш).

 

Читайте також: Триває Міжнародний літературний конкурс «Крилатий лев»

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект