бестселер

«Becoming» Мішель Обами може стати найуспішнішою книжкою мемуарів в історії

28.03.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Біографічна книжка «Becoming» Мішель Обами, яка була однією з найпродаваніших книжок минулого року, може стати найуспішнішим мемуаристичним виданням за всю історію літератури. Про це повідомляє видання «Book Riot».

 

Минулоріч «Becoming» стала найпопулярнішою книжкою лише за перші 15 днів від старту продажів. Вона очолює список бестселерів «Нью-Йорк Таймс» вже 18 тижнів поспіль, а кількість проданих копій наблизилася до позначки в 10 мільйонів.

 

Книжка збільшила прибуток Bertelsmann SE (медіа-компанія, яка володіє американським видавництвом Penguin Random House) до їхніх найвищих показників рівня 2007 року. Генеральний директор компанії Random House Маркус Доле стверджує, що «Becoming» має потенціал для того, щоб стати найуспішнішою книжкою мемуарів в історії.

 

Наразі Мішель перебуває у фінальній стадії свого рекордного турне, яке збирає стадіони та аудиторії в США, Канаді та Європі.

 

Через успіх «Becoming», PRH сподіваються на подібний успіх і мемуарів колишнього президента Обами, які ще перебувають на ранніх стадіях створення.

 

Як відомо, у перший же день виходу, 13 листопада 2018-го року, книжка Мішель Обами продалася накладом понад 725 000 примірників у всіх форматах в США та Канаді.

 

Як повідомлялось, на початку року книжка «Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа» Майкла Вулффа стала бестселлером.

 

Цього ж року колишній президент США Білл Клінтон у співавторстві з відомим письменником Джеймсом Паттерсоном випустив політичний роман, події якого розгортаються у часи його перебування в Білому домі.