Болонський книжковий ярмарок

Болонський книжковий ярмарок назвав найкращих дитячих видавців року

03.04.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На Болонському книжковому ярмарку визначили переможців премії Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year, яка присуджується найкращим видавцям дитячої літератури року. Про це повідомляє прес-служба ярмарку.

Серед цьогорічних переможців:

 

Африка: Sub-Saharan Publishers, Гана, засноване в 1992 році і спеціалізується на дитячих книжках, що стосуються екологічних тем.

 

Азія: Locus Publishing Company, Тайвань, засноване в 1996 році, їхні публікації націлені на відтворення духу «майбутнього, пригодницької культури».

 

Європа: Orfeu negro, Португалія, засноване у 2007 році, цей видавець фокусується на мистецтві і вперше увійшов у світ ілюстрованим виданням для дітей у 2008 році.

 

Північна Америка: Comme des géants, Канада, молоде незалежне видавництво спеціалізується на книжках для немовлят, які вирізняються якістю оповіді та графіки.

 

Центральна та Південна Америки: Limonero, Аргентина, видавництво, яке після багаторічної публікації навчальних матеріалів, у 2014 році успішно розширилося до ілюстрованих книжок.

 

Океанія: Scribble Kids’ Books, Австралія, видавець електронних дитячих книжок.

 

Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year – нагорода, яка заснована Болонським дитячим книжковим ярмарком у співпраці з Асоціацією італійських видавців (AIE) і Міжнародною асоціацією видавців (IPA). Нею відзначають видавців, що виділяються креативністю, мужності та якістю редакційних рішень.

 

Раніше ми повідомляли, що на Болонському книжковому ярмарку також оголосили лауреата Меморіальної премії імені Астрід Ліндґрен (Astrid Lindgren Memorial Award – ALMA), яку вручають за внесок у розвиток дитячої та юнацької літератури.

 

Як відомо, цьогоріч Україна вперше представила національний стенд на Болонському книжковому ярмарку – одній з основних світових подій, що стосуються дитячої літератури.