Журналістика

Сашко Дерманський після 11 років роботи залишив «1+1»

15.04.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український дитячий письменник Сашко Дерманський вирішив піти з телеканалу «1+1». Про це автор повідомив на своїй Facebook-сторінці.

 

За його словами, на телеканалі він пропрацював 11 років.

 

«Дякую всім, з ким довелося попрацювати за ці роки. Жанна Скорая, Марічка Падалко та всі решта. Дякую. Ви – справжні професіонали й, переконаний, чудові люди. Може, попрацюємо ще разом деінде», – написав Дерманський.

 

Починаючи з 2008 року письменник вів на телеканалі 1+1 програму «Маріччин кінозал».

 

Коментуючи те, що на телеканалі продовжують працювати відомі журналісти, автор зазначив: «Кожен обирає сам, як йому вчинити. Я не роблю нічого особливого, лише те, що мені підказують серце, сумління і здоровий глузд».

 

Нагадаємо, за результатами моніторингу, який провів Інститут масової інформації, 77,7% проаналізованих новин (234 тексти) із негативною тональністю стосувалися президента Петра Порошенка. Сайти Tsn.ua та Unian.ua, які входять у холдинг «1+1 медіа», де власником є Ігор Коломойський, не публікували жодних новин з негативною тональністю про Володимира Зеленського, проте публікували такі тексти про Порошенка.

 

Навідміну від новин проти Зеленського, де міститься критика в особистих блогах чи текст не збалансований, проти Порошенка частіше поширюються фейки, новини з ознаками чорного піару, використовуються маніпуляції з емоціями тощо.

 

Днями ми повідомляли, що Український ПЕН започаткував премію у сфері журналістики імені Георгія Ґонґадзе.

 

Нагорода покликана підтримати тих журналістів, які слідують принципам та цінностям незалежної журналістики, демонструють професійність, компетентність, інноваційність, створюють матеріали, що призводять до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні, а також роблять суттєвий внесок у розвиток медіасередовища в цілому.

 

Чільне зображення: Veжа