бібліотечні фонди

УІК сформував попередній список книжок для бібліотечних закупівель

18.06.2019
«Березень у Купідоні»

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український інститут книги завершив технічний відбір заявок від українських видавництв, поданих в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек. Про це повідомляється на сайті інституту.

 

Усього цього року на програму було подано 3 тис. 5 назв книжок від 152 українських видавництв. При цьому 457 назв не відповідали визначеним порядком відбору вимогам, тому були відхилені. З переліком відхилених книжок можна ознайомитися за посиланням.

 

Водночас списки відібраних книжок надіслані членам і членкиням експертної ради. На засіданні 22 червня рада затвердить список книжок, які рекомендуються для закупівлі.

 

Наступні етапи в рамках програми закупівель передбачають затвердження списку книжок Кабінетом Міністрів України; переговорні процедури з видавцями для забезпечення закупівлі за найнижчими цінами; укладання договорів; розподіл книжок по публічних бібліотеках; доставка їх до місць призначення; проведення розрахунків.

 

Нагадаємо, що минулого року на програму поповнення бібліотек претендували майже 2,5 тисячі книжок. Експертна рада рекомендувала до закупівлі 741 книжку від 92 видавництв. Загальний наклад склав 1 млн 28 тис. 800 примірників.