Дизайн

Український сайт про дизайн Telegraf призупиняє свою роботу

31.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Онлайн-видання Telegraf.Design, яке спеціалізувалося на висвітленні подій зі світу дизайну та візуальної культури, призупиняє свою роботу. Про це повідомив співвидавець сайту Олександр Трегуб.

Сайт Telegraf.Design відкрився 4 роки тому. За словами співвидавця медіа Олександра Тригуба, весь цей час проєкт фінансували «за свій кошт».

 

«Підтримка незалежного медіа — недешева справа, тож ми непогано попрацювали на те, щоб українські дизайнери отримували найсвіжіші новини, кейси та погляди; коментували, критикували, шерили та обмінювались досвідом. Та сьогодні, коли бюджети з‘їдає карантинокриза, ми маємо перенаправити фінанси та зусилля в інші проєкти. Тож ми призупиняємо роботу Телеграфа», – говорить Тригуб.

 

Також він подякував усім, хто працював над створенням та наповненням сайту контентом.

 

«Чи Телеграф повернеться? Поки не знаємо. Зараз складно загадувати наперед та будувати довгострокові плани. Та віримо в чудове майбутнє українського дизайну та в те, що Телеграф ще буде для нього корисним», – додав співвидавець.

 

Видання створили навесні 2016-го року двоє людей — Олександр Трегуб, засновник школи дизайну Projector, та Максим Ширко, творець студії the23.design. Проєкт мав об’єднати середовище українських дизайнерів поза межами зустрічей у школі. Telegraf  писав про анімацію, UX/UI дизайн, веб-, урбан-, графічний та продуктовий дизайни.

 

Як відомо, карантин та епідемія коронавірусу негативно позначаються на креативній індустрії в усьому світі. Інституції та компанії змушені заморожувати свої проєкти, а деякі з них і взагалі припиняють свою роботу. Багато країн світу виділяють додаткові ресурси, намагаючись підтримати сектор.

 

Раніше ми повідомляли, видавництво коміксів та графічних романів «Вовкулака» змушене призупинити друк своїх видань через епідемію коронавірусу.

 

Джерела: Telegraf.Design, medialab.online