Австрія

Україна стане провідною країною на цьогорічному Віденському книжковому ярмарку

12.04.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Цього року Україна стане провідною країною на найбільшому книжковому ярмарку Австрії Buch Wien. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Австрії Олександр Щерба.

 

«Минулого року Україна достойно прозвучала на Віденському книжковому ярмарку. Розвиваючи цей успіх, сьогодні мали хорошу зустріч з керівництвом цього головного книжкового форуму країни», – розповів він.

 

Щерба зустрівся із директором віденського книжкового ярмарку Buch Wien Патріком Цьорером, програмним директором ярмарку Гюнтером Кайндльсторфером і координатором молодіжної тренінг-програми Адібом Рейхані.

 

Під час зустрічі було домовлено, що на цьогорічному ярмарку Україна буде «провідною країною» (Schwerpunktland). Це означає, що Україна матиме особливий статус, особливий стенд і особливих гостей.

 

Цього року Віденський книжковий ярмарок Buch Wien пройде 6-10 листопада. Програма включатиме читання та презентації Андрія Куркова, Тані Малярчук, Олексія Чупи та інших українських письменників.

 

Нагадаємо, що минулого року український національний стенд вперше офіційно взяв участь в австрійському книжковому ярмарку.