Спеціальна тема:

ЗА РОСІЙСЬКИЙ ФЛОТ, ДО ДНА

Новини

В Україні відкрилася школа капітанів

При компанії YotClub відкрилася школа, яка дозволяє отримати сертифікат капітана. Про це повідомляє керівництво яхтклубу та організатори конкурсу «Мателот.

 

YotClub отримав ліцензію ще у 2020-му році, але через ковід робота школи була призупинена. Школа капітанів отримала реєстрацію у міжнародній системі ISSA й видаватиме своїм курсантам відповідні сертифікати.

Організатори школи повідомляють, що на курс вже прийшли перші курсанти, а інструктор Володимир Кисельов вже провів перший навчальний тиждень.

«Концепція, яку ми хочемо впровадити – це мінімальна кількість курсантів на яхті, щоб в інструктора вистачило часу приділити достатньо уваги кожному, і щоб кожен курсант отримав достатньо практики», – повідомляють організатори.

Для того, щоб проходити практичні заняття, курсант повинен мати початковий яхтовий досвід, але навчання може відбуватися й з «з нуля», якщо охочі до навчання приєднаються до подорожей компанії, взявши додатковий триденний тренінг на Дніпрі чи обрати подовжену 10-денну навчальну програму.

Навчання триває один тиждень. До початку організатори надають усю необхідну літературу для попереднього ознайомлення, а також індивідуальні консультації.

Під час тренувального тижня викладаються всі необхідні теоретичні теми, а курсанти складають заліки зі всіх тем, які передбачені системою ISSA.

Більше подробиць про роботу школи можна дізнатися на офіційному сайті клубу.

Як відомо, YotClub – українсько-естонська компанія, яка збирає інтернаціональні екіпажі. Капітани компанії мають досвід в усіх країнах Середземного моря, а також на Канарських островах, більшості Карібських островів, Кубі, Бразилії, Таїланду, Шотландії та Норвегії, на островах Французької Полінезії, Нової Каледонії та Азорах.

ISSA – це некомерційна міжнародна асоціація вітрильних шкіл, яка висуває високі вимоги до стандартів якості навчання.