ЕКЗЕМПЛЯРИ ХХ
ЕКЗЕМПЛЯРИ ХХ
Літературно-мистецька періодика XX століття
Проєкт спрямований на вивчення знакових періодичних видань, що пов’язані з літературою і мистецтвом XX століття, які виходили на території України або в діаспорі за участі вихідців з України.
автори

Ірина Плехова

Редакторка, журналістка, менеджерка й кураторка культурних проєктів, кандидат наук із соціальних комунікацій

Закінчила філологічний факультет Миколаївського державного університету імені В. О. Сухомлинського (2005 р.), аспірантуру Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Теорія та історія видавничої справи та редагування» (2009).

Викладала в Київському інституті імені Бориса Грінченка, Київському національному університеті культури і мистецтв, Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Співзасновниця і директорка Інформаційної агенції культурних індустрій ПРО (2008-2018). Співпрацювала як авторка культурологічних проєктів на Українському радіо (2010 – 2016). Курувала окремими програмами та була медіа-координаторкою проєктів «ГОГОЛЬfest», PORTO FRANKO, АРТ-ФОРУМів Дому освіти та культури «Майстер Клас», музичних програм проєкту «ТЕЛЬНЮК: Сестри» тощо.  

З 2018 року – директорка кінотеатру українського кіно «Ліра», заступниця директора Мережі КП «Київкінофільм».