ілюстрації

Літературна інфографіка: від Гомера до Кінга

17.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Навчальна платформа Course Hero пропонує цікавий спосіб вивчення світової літератури. На сайті у вигляді інфографіки розміщено інформацію про близько 600 текстів світових класиків та сучасних іноземних авторів.

 

Інфографіка була розроблена для студентів та викладачів для кращого розуміння творів світової літератури.

 

Course Hero створив ці унікальні матеріали, щоб надати студентам візуальні інструменти для зручнішого сприйняття ключових елементів світової класики.

 

Гомер «Іліада»

 

Вільям Шекспір «Гамлет»

 

«Ми віримо, що наша літературна інфографіка допоможе студентам краще зрозуміти складні ідеї, що стоять за цими видатними літературними творами, надаючи візуальну перспективу змісту, з яким вони пов’язані», – заявив співзасновник та CEO платформи Ендрю Гравер.

 

«Ми також сподіваємося, що ці матеріали стануть багатим, привабливим та корисним додатком до лекцій, уроків та інших матеріалів викладачів, які вони готують для студентів», – додав він.

 

Джеймс Джойс «Улісс»

 

Франц Кафка «Процес»

 

За словами розробників, спочатку вони створили лише 15 зображень про відомих літературних класиків як доповнення до навчальних посібників.

 

Потім у такому ж стилі були розроблені наступні кілька сотень.

 

Вірджинія Вулф «Місіс Делловей»

 

На платформі представлені близько 400 авторів: від античності до сьогодення.

Серед них: Гомер, Вергілій, Данте Аліг’єрі, Вільям Шекспір, Вольтер, Ганс Крістіан Андерсен, Артур Конан Дойль, Жюль Верн, Джеймс Джойс, Еріх Марія Ремарк, Джордж Орвел, Курт Воннеґут, Філіп Дік, Маргарет Етвуд, Стівен Кінг та ін.

 

Джордж Орвел «1984»

 

Переважно на сайті розміщено по одному тексту кожного автора. Деякі письменники представлені кількома творами. Найбільше Шекспірових: аж 34.

 

Ернест Гемінґвей «Старий і море»

 

До кожного твору створені оригінальні ілюстрації та подано інформацію про головні образи, проблеми, героїв твору, а також короткі відомості про письменника.

 

Філіп Дік «Чи мріють андроїди про електричних овець?»

 

Стівен Кінг «Воно»

 

Літературна інфографіка безкоштовна для студентів та викладачів для перегляду, завантаження та обміну з однокурсниками, друзями та колегами.

 

Читайте також про те, як Пікассo, Матісс і Далі створювали артбуки.