книжкові ярмарки

Туринський книжковий ярмарок-2020 перенесли через коронавірус

17.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Проведення Міжнародного Книжкового Салону в Турині (Salone Internazionale del Libro di Torino) перенесли поки на невизначений термін. Про це повідомляють на офіційному сайті виставки.

 

Організатори запевняють, що ярмарок в Турині таки відбудеться цього року, проте поки що не уточнюють, коли саме.

 

«Беручи до уваги надзвичайну ситуацію – національну та міжнародну, в якій ми опинилися, і за погодженням з установами та партнерами, які тісно співпрацюють з нами та Lingotto Fiere (виставковий центр – Ред.), вважаємо за необхідне перенести проведення Туринського книжкового ярмарку, (раніше запланованого на 14 травня), на дату, про яку ми повідомимо якомога швидше», – йдеться в заяві.

 

Дирекція ярмарку продовжує працювати і пильно стежити за розвитком ситуації та очікуватиме нових розпоряджень влади після 3 квітня 2020 року, коли мине дія чинного указу прем’єр-міністра щодо заходів для стримування поширення коронавірусної інфекції. Нові дати обіцяють оголосити одразу, як тільки стане можливою реальна оцінка майбутніх сценаріїв.

 

Туринська міжнародна книжкова виставка мала відбутися 14–18 травня. Очікувалося, що захід збере понад 1200 учасників і 148 000 відвідувачів.

 

Організатори Туринської книжкової виставки — найбільшої в Італії — називають її міжнародним фестивалем культур. Щороку її відвідують понад 2000 письменників, які «творять історію літератури». Зокрема, гостями 2019 року були Герта Мюллер (лауреатка Нобелівської премії з літератури 2009 року), Орхан Памук (лауреат Нобелівської премії з літератури 2006 року), Салман Рушді (лауреат Букерівської премії 1981 року), Річард Форд (лауреат Пулітцерівської премії 1995 року) та інші знані автори.

 

Раніше ми повідомляли, що через епідемію коронавірусу скасували ярмарки у ЛондоніПарижі, Болоньї, Лейпцигу та Мадриді.

 

Нагадаємо, як пройшов 32-й Міжнародний Книжковий Салон в Турині 2019 року.

 

Читайте також: Лейпциг вдома і перечитування «Чуми»: як коронавірус впливає на книжкову сферу.