Календар подій

«150 імен Лесі»: онлайн-школа «На Урок» оголосила конкурс серед школярів

25 лютого виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки. Мало хто знає, що вона не лише писала вірші, а й створювала нові слова – їй маємо завдячити існуванням лексем «промінь» та «напровесні». А ще вона самостійно вивчила 11 мов, а в 19 років написала для молодшої сестри підручник! Чи багато фактів із біографії письменниці сьогодні нам відомо?

Онлайн-школа «На Урок» запрошує перевірити свої знання, зареєструвавшися на всеукраїнський онлайн-конкурс «150 імен Лесі Українки». Його головна мета – ознайомити учасників із маловідомими фактами з життя поетеси, а також показати, як формувалася її особистість. Усі завдання містять яскраві ілюстрації, аудіо- та відеоматеріали, тож виконання тесту не лише подарує знання, а й принесе естетичне задоволення.

 

Для кого конкурс? Для учнів 1-11 класів.
Ціна: безплатно.
Тривалість: з 23 лютого до 18 березня.

 

Зареєструватися можна у будь-який день із 23 лютого до 18 березня (самостійно або звернутися по допомогу до вчителя). І одразу переходити до виконання завдань.

 

Усі учасники гарантовано отримають електронні винагороди, завантажити їх можна одразу після завершення виконання завдань.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект