Календар подій

20/01

Андрій Бачинський презентує книгу про геометрію «Трикутник Зевса»

Львів

18:30 онлайн-подія

Андрій Бачинський презентує книгу про геометрію «Трикутник Зевса»

ВСЛ запрошує юних та дорослих читачів до розмови з письменником Андрієм Бачинським про його нову пригодницько-пізнавальну книгу «Трикутник Зевса». У виданні автор весело та захопливо розказує про користь геометрії у повсякденному житті.

Про роботу над книгою, школу, точні науки та як зацікавлювати дітей їх вивчати, а також про те, чому математика та фізика дуже цікаві – у розмові з автором та модераторкою Катериною Міхаліциною.

 

Герой історії «Трикутник Зевса» Теодор із батьками летить відпочивати на Крит, прихопивши… підручник з геометрії, щоб підівчитися і виправити річну оцінку. Хлопець дратується, що канікули зіпсовані безнадійно. Тим паче, що батьки, першого ж дня перегрівшись на сонці, не бажають виходити з готелю. А Тедові хочеться потрапити до відомого лабіринту Мінотавра. Він вирішує, що може зробити це і сам. Але несподівано потрапляє не просто на руїни Кносського палацу, а в інший час, де його чекають неймовірні і навіть небезпечні пригоди… Саме тоді Тедові і стає в пригоді знання геометрії.

 

Андрій Бачинський – український письменник, відомий творами дитячої та підліткової літератури. Народився у місті Калуші на Івано-Франківщині. Закінчив радіотехнічний факультет «Львівської політехніки». Перша книжка «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки» побачила світ 2011 року. У 2014 та 2017 роках у «Видавництві Старого Лева» вийшли дві частини популярної дитячої пригодницької книги «Детективи в Артеку». 2015 року підліткова книжка Андрія Бачинського «140 децибелів тиші» стала переможцем премії Дитяча Книжка року ВВС. Згодом світ побачили книги «Ватага Веселих Волоцюг», «З Ейнштейном у рюкзаку» та «Трикутник Зевса».

 

Трансляція розмови відбуватиметься на сторінці видавництва у facebook. Деталі події за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект