Нон-фікшн

Ніл Деграсс Тайсон. Астрофізика для тих, хто цінує час

Ніл Деграсс Тайсон. Астрофізика  для  тих,  хто  цінує  час  /  Ніл  Деґрасс  Тайсон  ;  пер.  з  англ.  Д.  Пілаша  та  М.  Сидоренка.  —  К.  :  Вид.  група  КМ-БУКС, 2018. — 200 с. ISBN 978-966-948-008-8

 

Яка природа простору і часу? Яке наше місце у Всесвіті? Яке місце Всесвіту в наших життях? Немає кращого провідника по цих усіх питаннях, аніж всесвітньовідомий астрофізик, популяризатор науки та автор бестселерів Ніл Деграсс Тайсон. Втім, мало хто з нас має час на споглядання зірок – тому Тайсон знайомить із ними чітко та лаконічно. Дотепний та цікавий текст поділено на невеликі порції, якими зручно підживлювати спраглий до відповідей мозок у перерві напруженого дня. Автор пропонує коротке, але осмислене ознайомлення з фундаментальними питаннями космосу: від Великого вибуху до чорних дір, від кварків до квантової механіки, від дослідження інших планет до пошуків життя у Всесвіті.

 

«…якщо ми потрапимо на іншу планету з розвинутою  цивілізацією  іншопланетян,  у  тих  будуть працювати  ті  ж  закони,  які  ми  виявили  та  дослідили  тут, на Землі».

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект