Календар подій

Авторів-початківців запрошують на літрезиденцію в Карпатах

Карпатська літературна резиденція оголошує приймання заявок від письменників та авторів-початківців на 2021 рік. Відвідати резиденцію можна буде в один з двох заїздів: 2-16 вересня або 20 вересня-4 жовтня 2021 (два заїзди на вибір). Локація: смт. Славське, Creative Residence.

Дедлайн подачі заявок: 31 липня (включно) 2021 року.

 

Хто може подаватись на конкурс:

Письменники:

  • Письменники, які подадуть свої кандидатури, заповнивши гугл-форму до 31 липня 2021 23:59.
  • Письменники, які мають контракт з видавництвом на видання книги у 2021 – перше півріччя 2022 (і працюватимуть над книгою під час КЛР).

 

Автори-початківці:

  • Автори-початківці, які подадуться на конкурс, заповнивши гугл-форму до 31 липня 2021 23:59, в якій зокрема мають прикріпити:
  • Резюме або коротко автобіографічну довідку
  • Есей на тему «Дія відбувається в Карпатах» (обсягом до 3 сторінок).

 

Усі учасники мають бути старшими 18 років і готовими брати участь у резиденції протягом 14 діб у визначений умовами час.

 

Есеї конкурсантів будуть оцінювати члени журі анонімно (найбільше до уваги братиметься оригінальність і стилістична вправність авторів). Буде відхилено тексти, які містять заклики до насильства, дискримінацію за національними, ґендерними, релігійними ознаками, плагіат тощо.

 

Відбір письменників і авторів-початківців відбудеться на конкурсній основі. Кількість відібраних письменників – вісім (четверо на кожен заїзд), кількість відібраних авторів-початківців – 8 (четверо на кожен заїзд). Учасники попередніх резиденцій можуть подаватися повторно. Результати відбору буде оголошено не пізніше 7 серпня 2021 року на фейсбук-сторінці КЛР та інстаграм-сторінці КЛР.

 

Умови КЛР: усім резидентам КЛР забезпечується триразове харчування, проживання на території Creative Residence, а також відшкодовуються транспортні витрати у розмірі 1000 грн. на особу.

 

Бонуси для письменників-резидентів КЛР: промоція в соц-мережах КЛР та на медіаресурсах партнерів КЛР, записи відеоінтерв’ю з авторами, створення буктрейлерів на майбутні книги авторів, участь в онлайн-заходах, участь у культурній і неформальній програмах, а передовсім – два тижні повного відключення від рутини і занурення у творчість і спілкування.

 

Бонуси для авторів-початківців КЛР: нетворкінг з іншими учасниками, наставництво від почесних гостей резиденції – відомих письменників, цикл практичних лекцій від запрошених спікерів і команди проєкту «Як увійти у світ сучасної літератури», індивідуальну консультацію та редагування есе, публікацію есе в антології проєкту, участь у формальній і неформальній програмах КЛР.

 

Попередні почесні гості-резиденти КЛР: Юрій Винничук, Андрій Любка, Ришард Купідура (Польща), Олеся Яремчук, Галина Крук, Ірина Вікирчак, Наталка Сняданко, Олександр Ірванець, Тетяна Терен, перекладачі: Наталя Іваничук (Україна), Maria Weissenböck (Австрія), Kaťa Gazukina (Чехія).

 

Попередні автори-резиденти КЛР: Софія Волковецька, Владислав Івченко, Люба-Параскевія Стринадюк, Наталія Коваль, Марія Титаренко, Юлія Джугастрянська, Дарина Попіль.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект