Календар подій

Автори культової «Експансії» завітають у гості до Фантастичних talk(s)

24 червня о 19:00 Деніел Абрахам і Тай Френк, що пишуть під псевдонімом Джеймс Корі, ексклюзивно поспілкуються з українськими фанами на каналі Фантастичні talk(s).

У прямому етері вони розкажуть про те, як писалася «Експансія» і чи задоволені вони серіалом, який зняв Amazon за мотивами романів. Спеціальний гість стріму – Макс Кідрук, український письменник, мандрівник та популяризатор науки.

 

Трансляція відбудеться за посиланням. Під час стріму проходитиме збір коштів на добровольчу організацію парамедиків «Госпітальєри».

 

Фантастичні talk(s) — це проєкт п’яти українських фантасток, які під час етерів розмовляють про книжки, авторів та тренди галузі.

 

Про цикл «Експансія»: серія 9 романів та низки повістей та оповідань. У 2020 році Світове товариство наукової фантастики (Worldcon) визнана найкращою серією у жанрі. Екранізована каналом Syfy (2015-2018, 1-3 сезони) та стрімінговим сервісом Amazon.

 

Українською мовою цикл видає видавництво «НК-Богдан». Перші дві книжки уже вийшли друком, третю – «Брама Абаддона» можна передзамовити.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект