Календар подій

Берлінський міжнародний літературний фестиваль ініціює читання української поезії

Берлінський міжнародний літературний фестиваль у співпраці з Франкфуртським книжковим ярмарком та Німецьким ПЕН-центром закликає кінотеатри, школи, університети, ЗМІ, культурні установи та окремих осіб взяти участь у всесвітньому читанні української літератури 7 вересня 2022 року.

«Навіть у часи лиха література може і повинна функціонувати як засіб критики, може намагатися знайти слова та мовні форми для невимовного. Читання будуть присвячені не лише актуальним творам, а й історичним», – зазначають організатори.

 

Читати можна як із спеціально підібраних текстів, так і з пропозицій організаторів. Зокрема вони заохочують до читання таких авторів: Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Бориса Херсонського, Оксани Забужко, Андрія Куркова, Тараса Прохаська, Андрія Любки, Катерини Калитко та інших.

 

Установи та осіб, які хочуть взяти участь у читанні, просять надіслати імена організаторів, місце проведення, час, учасників, мову події, посилання на веб-сайт до 1 липня 2022 року  на електронну адресу: worldwidereading@literaturfestival.com.

 

Берлінський міжнародний літературний фестиваль буде повідомляти про події на сайті, у пресі та в соціальних мережах. Організатори повинні самі придбати права на тексти у видавців або авторів.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект