Болонський книжковий ярмарок

Болонський книжковий ярмарок перенесли через коронавірус

24.02.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Болонський книжковий ярмарок змінив дати проведення через надзвичайну ситуацію із коронавірусом COVID-19. Про це йдеться на офіційному сайті виставки.

 

Болонський ярмарок дитячої книги (Bologna Children’s Book Fair) тепер відбудеться 4 – 7 травня 2020 року. Найближчим часом організатори обіцяють повідомити деталі.

 

Виставка щорічно збирає видавців, ілюстраторів, авторів, перекладачів, дистрибуторів, розробників мобільних пристроїв, пакувальників, бібліотекарів та інших фахівців з понад 80 країн світу. Програма заходу включає сотні зустрічей з найширшим колом тем: від ринкових стратегій до популяризації читання, від технік ілюстрації до новітніх цифрових технологій.

 

Найважливіші конференції виставки цьогоріч будуть присвячені італійському письменнику Джанні Родарі, кіно, продажу книжок, ілюстрованим книжкам, коміксам, китайському та російському ринкам.

 

Уже в 53-тє у межах заходу пройде виставка робіт 76 ілюстраторів з різних країн світу. Після закінчення виставки роботи ілюстраторів експонуватимуть в музеях й галереях ще понад два роки.

 

Також на Болонській виставці вручають найбільш почесні нагороди у сфері книговидання для дітей: «Bologna Prize» для найкращих видавців з кожної частини світу, «BolognaRagazzi Award» за найкращу ілюстровану книжку, «BolognaRagazzi Digital Award»за здобутки в цифровому книговиданні, «Strega Prize» за літературні досягнення для італійських письменників, «Fundación SM International Illustration Award» і «ARS IN FABULA — Grant Award» для молодих ілюстраторів, «In Altre Parole» для перекладачів, а також «Carla Poesio Award» за найкращу дисертацію про дитячу літературу.

 

Почесним гостем 2020 року буде Шарджа (Об’єднані Арабські Емірати).

 

Нагадаємо, що минулого року Україна вперше взяла участь у Болонському книжковому ярмарку.

 

Також читайте про 30 книжкових виставок-2020: від Китаю до Німеччини

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект