Дитячі ігрові книжки

Павла Ганачкова, Тереза Маковська. 80 нових хитромудрих запитань про...

300₴

Павла Ганачкова, Тереза Маковська. 80 нових хитромудрих запитань про…

Павла Ганачкова, Тереза Маковська. 80 нових хитромудрих запитань про… / П. Ганачкова, Т. Маковська; пер. Тетяни Савчинської. Київ: Книголав, 2021. 16 с.Ілюстрована та інтерактивна книжка-гра «80 нових хитромудрих запитань» полегшить життя дорослим, які щодня отримують величезну кількість запитань від допитливих малюків. Це друге видання із пізнавальної серії Павли Ганачкової та Терези Маковської і у ньому факти і знання про технології, географію, історію та суспільство.

Чому у світі стiльки рiзних мов? Як літаки тримаються в повітрі? Кому належить Інтернет? Великий Бар’єрний риф справді аж такий великий? І невже на островi Пасхи постійно святкують Пасху? На ці та ще 75 інших запитань автори книжки відповідають легко та з гумором.

У виданні є багато яскравих ілюстрацій, схем, а найцікавіша інформація прихована у віконечках та висусних детальках, все це допоможе краще зрозуміти та запам’ятати прочитане. Для всіх юних дослідників книжка «80 нових хитромудрих запитань» стане у нагоді аби весело та з користю провести час та дізнатись щось нове про наш дивовижний світ.Де на Землi найжаркiше, а де найхолоднiше?

Найбільше дрижаків можна схопити в Антарктиді. Цей континент, що неподалік від Південного полюса, вкритий шаром льоду завтовшки 2 кілометри. Температура там зрідка піднімається вище нуля. Саме в Антарктиді 1983 року була зафіксована найнижча температура в історії — неймовірні –89,2 градуса.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект