Нон-фікшн

Адам Кей. Анатомія для дітей

Серія: Відкривай Автор: А.Кей Художник: Г.Пакер Кількість сторінок: 416 Габарити (Д х Ш х В): 168X240 Тип обкладинки: тверда Кольоровість: ч/б Бумага: офсет

Найскладніший пристрій у всесвіті — твоє тіло. Щоб уміло ним керувати, треба опанувати інструкцію користувача. І якщо вона не нудна, а захоплива — це реально круто!

 

Адам Кей — письменник, який здобув чотири літературні премії, і колишній лікар, що не отримав нагород. Уже понад 3 000 0000 примірників його книжок продано в усьому світі.

 

Відгук кандидатки медичних наук Марини Борисюк: «Хочу подякувати колезі — авторові цього чудового посібника. Я сама наче перетворилася на дитину й захоплено читала про всі ці дивовижні “соки”, “мішки”, “чудовиська” та “штуку, яка звисає в глибині рота”. Ця подорож людським тілом — неймовірна пригода, створена вдумливим фахівцем і водночас надзвичайним оповідачем. Уміння передати доволі складні речі, як-от будову та функції органів людського тіла, так, щоб це було цікаво і юному читачеві, і, впевнена, його батькам — велике мистецтво». 

 

Опис з обкладинки оригінального видання: «Ти хоч коли-небудь думав про те, як функціонує твоє тіло?
Людське тіло надзвичайне, і захопливе, і… ну, досить дивне. Твоє тіло дивне. Моє дивне. А тіло твого вчителя математики ще дивніше. Ця книжка відповідає на всі важливі питання, як-от: чи безпечно їсти кози з носа? яку частину свого життя ти проведеш у туалеті? чому в наших віях живуть огидні істоти? Тож умощуйся зручненько, розслабся, одягни гумові рукавички і дозволь мені провести тебе через твої нутрощі, наповнені какульками і блювотою».

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект