Зарубіжна художня література

Роберт Ґалбрейт. Бентежна кров

Бентежна кров / Роберт Ґалбрейт ; Пер. з англ. Наталії Ференс. — К. : KM-Букс, 2021. — 864 с.5 частина серії “Детектив Корморан Страйк”!
Світовий бестселер!
За мотивами книг знімають телевізійний серіал від ВВС.
Книги Роберта Ґалбрейта – це захоплива детективна історія з несподіваним фіналом, неймовірно закрученими сюжетними лініями та шокуючими подіями!

Приватний детектив Корморан Страйк приїхав у Корнволл у гості до родичів, але й тут робота не відпускає його: до нього звертається жінка з проханням допомогти розшукати її матір, яка зникла за загадкових обставин далекого 1974 року. Страйк ще не займався такими давніми справами, але, попри невисокі шанси на успіх, він заінтригований і вирішує поновити розслідування. Розгадуючи таємниче зникнення, Страйк і його напарниця Робін Еллакотт зіштовхнуться з неймовірно заплутаною історією, в якій виринають то карти таро, то маніяк-психопат, то ненадійні свідки. І виявлять, що навіть справи сорокарічної давнини можуть бути смертельно небезпечними…“Джоан між тим щоранку казала Страйкові: «Ти добре спав?» У цих словах звучав хіба що натяк на питальну інтонацію. Вона все життя ненав’язливо змушувала рідних говорити їй тільки те, що вона бажала чути. Коли Страйк спав у власному офісі й був на межі бан-крутства (про що, звісно, не казав дядькові й тітці), Джоан радісно розводилася по телефону, як у нього все добре; як завше, здавалося не до речі агресивним щось на це заперечувати”.

Номер стенду: D 3.32

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект