Аудіокниги

Ґреґ Маккеон. Без зусиль. Досягайте важливого легше

Ґреґ Маккеон. Без зусиль. Досягайте важливого легше / Маккеон Ґ.; пер. Анастасія Дудченко; читає Юрій Кудрявець. – Київ: Абук, 2022. – 414 хв. – [Аудіокнижка]

Як “вивезти” все те, що впало на нас? Де взяти сили жити і як розподілити їх на справді важливі речі? Ґреґ Маккеон пише не про досвід війни, волонтерства чи біженства. Але одного дня зрозумівши, що вигорів, він розробив систему, яка може допомогти і нам. Якось Маккеон, батько есенціалізму, який відкинув усі неважливі справи й займався тільки пріоритетним… відчув, що йому бракує енергії. Він більше не міг проводити бізнес-тренінги, надихати інших, спілкуватися з дітьми, підтримувати хвору доньку, яка згасала з кожним днем. Ґреґу здавалося, що він самозванець, адже його ідеальна концепція тріщала по швах. Усі справи й обов’язки немов стали набагато складнішими.

 

Чи знайомий вам стан, коли хочете робити більше важливого, але бракує енергії? Або докладаєте титанічних зусиль — а результати все одно стоять на місці чи навіть падають? Чи набираєте швидкості, але не наближаєтеся до цілі?

 

Якщо так, то ця книжка буде вам особливо на часі.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект