Нон-фікшн

160₴

Едріан Беслі. BTS| Ікони К-РОР

Едріан Беслі. BTS| Ікони К-рор. Неофіційна біографія/ Перекладачка: Ксенія Даниленко. – Київ, BOOKCHEF, 2019. – 240 c. ISBN 978-617-7561-13-1

Уперше ця неофіційна біографія розповідає про історію K-pop гурту BTS із глобальною армією фанатів, які просунули своїх героїв на вершини світових хіт-парадів. Останній альбом BTS «Love Yourself: Answer» отримав перше місце в чартах США після їхнього попереднього альбому «Love Yourself: Tear», який став першим корейським альбомом, що досягнув таких музичних висот; понад 17 мільйонів підписчиків в Twitter; вони були представлені в US Vogue, а їх музичне відео для IDOL побило рекорди потокового відео на YouTube, адже кількість його переглядів перевищило 46 мільйонів за перші 24 години; вони отримали премію Billboard Music Award в номінації  «Кращий соціальний артист» другий рік поспіль; журнал Time додав їх до списку «25 найвпливовіших людей в інтернеті 2017», а їхній світовий тур 2018–2019 років був розпроданий за кілька хвилин опісля надходження білетів до продажу.

 

Шлях до слави не був легким, і кожен учасник сумлінно працював задля успіху: звичайними учнями-підлітками вони тренувалися до сьомого поту, аж поки їхні співи не досягли гармонійності, а рухи — бездоганності.

 

Номер стенду: В 4.26

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект