Нон-фікшн

Майкл Кауфман, Майкл Кіммел. Чоловіки про фемінізм

Кауфман М., Кіммел М. Чоловіки про фемінізм / Майкл Кауфман, Майкл Кіммел ; пер. О. Любарська. – Київ :  Книголав, 2019. – 208 с. ISBN 978-617-7563-91-3

Вітаємо! Ми — доктори Майкл Кауфман та Майкл Кіммел. І ми обоє часом опиняємося в ситуаціях, коли змушені пояснювати одне й те саме. Зазвичай якийсь хлопець каже: «Звісно, я за рівність і все таке. Але жінкам давно вже не потрібен той фемінізм». Хтось додає, що нині права жінок не порушуються. Інші думають, що ґендерна рівність суперечить природі… Ми вирішили розібратися, що з цього правда, а що міф, і створили цей невеличкий довідник. З нього ви дізнаєтеся, в чому насправді полягає користь фемінізму. Чи дійсно цей рух на часі? А може, він враховує права не лише жінок, а й чоловіків? Заінтриговані? Тоді гайда будувати світ рівних можливостей разом! УДК 305(02.062)

 

Книжка видана в рамках глобального руху солідарності за ґендерну рівність HeForShe, заснованого структурою Організації Об’єднаних Націй ООН Жінки, яка зосереджує свої зусилля на досягненні ґендерної рівності та розширенні прав і можливостей жінок. Рух HeForShe в Україні впроваджується за фінансової підтримки Швеції.

 

Такого ніколи не ставалося. Точніше, ставалося, але геть не так, як про це заведено розповідати. Так, кілька бюстгальтерів справді спалили у діжці під час акції протесту проти конкурсу краси «Міс Америка» в Атлантик-Сіті 1968 року, але нині ЗМІ використовують стереотип про «спалювання бюстгальтерів» для висміювання феміністок.

Номер стенду: В 4.13

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект