Нон-фікшн

Сет Абрамсон. Доказ змови. Як Трамп зрадив Америку

Сет Абрамсон. Доказ змови. Як Трамп зрадив Америку / Сет Абрамсон; Пер. з англ. А. Акуленко. — Київ : Вид. група КМ-БУКС, 2019. — 450 с. ISBN 978-966-948-280-8

Перший вичерпний і вибухонебезпечний виклад справи, що виходить за межі здорового глузду: як президент США в обмін на фінансову вигоду та приховану допомогу під час виборів скомпрометував зовнішню політику США. Переосмислюючи цей момент, історики запитуватимуть, чи знали американці, що їм випало пережити перший випадок злочинної змови між кандидатом в президенти Америки – по тому головнокомандувача, – й геополітичним ворогом. Ймовірна відповідь: було занадто складно осягнути всю картину. Інформація, що надходила з різних куточків земної кулі, часто звучала неправдоподібно: нелегальні зустрічі в іноземних столицях, секретні записи в московському готелі, проникнення агентів Кремля у найближче оточення Трампа. Сет Абрамсон відстежив кожен із цих далекосяжних звітів і нині, в «Доказі змови», він зрештою наводить нам докази незбагненного: президент, в обмін на фінансову вигоду та приховану допомогу на виборах, компрометує зовнішню політику США.

 

Адвокат, професор, колишній кримінальний слідчий користуючись своїм чіпким розумом правника та інструментарієм криміналіста, збирає, упорядковує та аналізує кожну дрібничку трампівсько-російської історії. Він доходить очевидного висновку: ми опинилися віч-на-віч зі змовою. Відстежуючи американські та європейські новинні потоки, він, дотримуючись чіткої хронології, веде читачів через скандал «Трамп-Росія», розповідає про події і показує взаємозв’язки між ними.

 

Він виносить на широкий загал такі докази:

  • як упродовж тридцяти років Трамп розбудовував свою імперію нерухомості в Росії і як завдяки путінським олігархам, агентам Кремля та російській мафії врятувався від банкрутства;
  • як російська розвідка зібрала на нього компромат;
  • як під час президентських перегонів Трамп вербував російських союзників та ділових партнерів;
  • як він оточував себе радниками, що займалися таємними переговорами з Росією;
  • як помічники Трампа та члени його родини секретно зустрічалися з іноземними агентами і брехали про це.

 

Зв’язавши докупи ниточки цієї складної історії, Абрамсон стверджує, що навіть за будь-якими висновками в доповіді спецпрокурора Мюллера чи розслідування Конгресу – публічний протокол вже підтверджує наявність відносин «послуга за послугу» між Трампом і Кремлем. Найбільш вражає у змові те, що чимало подій розгорталися на видноті.

 

Передмову до українського видання цієї важливої книги написав політичний блогер Олег Пономарь.

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект