Нон-фікшн

Лоріс Дзанатта. Фідель Кастро. Останній «Католицький король»

Дзанатта Л. Д43 Фідель Кастро. Останній «католицький король» / Лоріс Дзанатта ; пер. з італ. Г. Залевської. – Львів : Видавництво Анетти Антоненко ; Київ : Ніка-Центр, 2022. – 432 с. ISBN 978-617-7654-87-1 (Видавництво Анетти Антоненко) ISBN 978-966-521-780-0 (Ніка-Центр)

За шкалою народної любові Фідель Кастро до сьогодні викликає весь спектр почуттів: від абсолютного обожнювання до пекучої ненависті. 90 років життя, з яких півстоліття він очолював Кубу, постають перед нами справжнім полем битви, приз в якій – визволення людства від гріха егоїзму та споживацтва.

 

Лоріс Дзанатта пропонує унікальний погляд на цю історичну постать та її вплив на Кубу. «Фідель в ім’я досконалості виправдовував най- брутальніші засоби, в ім’я миру й любові розв’язував війни та сіяв не- нависть, а заради абстрактного спасіння душ приніс у жертву свободу особистості».

 

Незалежно від того, на якій відмітці шкали прихильності до кастризму перебуває читач, книжка дозволить побачити Фіделя Кастро у світі реального життя, не оповитого міфологією ідолопоклонства чи, навпаки, іконоборства.

 

Для широкого кола читачів.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект