Іноземна проза

Джордж Р. Р. Мартін. Гра престолів. Пісня льоду й полум’я. Книга перша

Джордж Р. Р. Мартін. Гра престолів. Пісня льоду й полум’я. Книга перша / Джордж Р. Р. Мартін ; Пер. з англ. Н. Тисовської. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2019. — 800 с. ISBN 978-966-948-271-6

  • Нова обкладинка та новий формат книги!
  • Серія-бестселер в Україні!
  • В Україна продано понад 80 000 примірників книг всієї саги «Пісня льоду й полум’я»!
  • Бестселер #1 за версією The New York Times!
  • У світі продано понад 70 мільйонів примірників книг саги «Пісня льоду й полум’я», та перекладено 47 мовами!
  • Серія-бестселер «Пісня льоду й полум’я» — епічне фентезі американського письменника Джорджа Р.Р. Мартіна. За мотивами серії виходить культовий серіал «Гра престолів» від HBO.

 

Перша книга циклу — «Гра престолів» — це захопливий світ Сімох Королівств, де літо й зима тривають по кілька років, з півночі наступають загадкові й моторошні вороги, а вельможні родини ведуть ненастанну війну за престол. Майже за три століття до подій першого роману Сім Королівств Вестеросу було з’єднано при династії Таргарієнів, які встановили владу завдяки повному контролю над драконами. Династія Таргарієнів правила триста років, доки громадянська війна та міжособистісні конфлікти не призвели до гибелі всіх драконів. Події «Гри престолів» розгортаються у мирні часи, але завжди будуть існувати ті, хто прагне захопити владу.

 

З темряви лісу випірнула постать… Висока, суха, негнучка як старий кістяк, зі шкірою білою як молоко. Коли вона рухалася, барви її панцира мінилися: ось вони білі, як щойно випалий сніг, ось уже чорні як тінь, а ось пістрявіють, як сіро-зелені дерева. З кожним кроком візерунок переливався, наче місячне сяйво на воді…

 

Тихою ступою Чужий ковзнув уперед. У руках він тримав меча… Це жало викували не з людського металу. Воно грало у місячному світлі, прозорилося: уламок кришталю настільки тоненький, що поверни його боком — і він щезне з очей. Клинок огортало слабеньке блакитне мерехтіння — химерне світло, що мінилося по краях, і чомусь Вілл не мав сумнівів, що меч гостріший за будь-який інший клинок. 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект