Нон-фікшн

Скіп Прічард. Книга помилок. Дев’ять секретів творення успішного майбутнього

Скіп Прічард. Книга помилок. Дев’ять секретів творення успішного майбутнього / Скіп Прічард; пер. з англ. О. Шевченко. — Київ :  Вид. група КМ-БУКС, 2018. — 200 с. ISBN 978-966-948-099-6

  • Пізнавальна притча про роботу над власними помилками і саморозвиток.

 

Девід із кожним днем почувається все більш розчарованим та пригніченим. Маючи пристойну роботу, житло та друзів, він усе одно відчуває порожнечу всередині… доки не зустрічає таємничу молоду жінку — і її поява перевертає все його життя.

 

Це — порадник із саморозвитку, поданий в обгортці художньої притчі про давній таємничий рукопис. Книга окреслює дев’ять помилок, що заважають нам досягати своєї мети. Ви навчитеся долати перешкоди, здобувати натхнення і перебудовувати власне життя.

 

Він знову поглянув на листи і помітив ще одне повідомлення — підбадьорливу записку від мами. Його батьки й уявлення не мали, на що це схоже. Вони пишалися своїм випускником коледжу, який знайшов гідну роботу в хорошій компанії. Батьки хизувалися його досягненнями перед своїми друзями, і це його трохи бентежило. Девід не розповідав, що його дбайливий начальник пішов, що його наступник безпідставно прискіпується до нього, а сам Девід ледве зводить кінці з кінцями. Він не ділився відчуттям беззмістовності своєї роботи, одноманітність якої доводила його до сліз. Із дня в день він продирався від одного електронного листа до іншого. Відповіді на ці листи виснажували його—а відповідати вимагалося того ж дня.Нерідко він фантазував про інше життя, в якому він не ув’язнений у нудній сірій кабінці.

 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект