Графічна проза

275₴

Саймон Спаррієр, Матіас Берґара. КОДА. Том перший

КОДА. Том перший : графічний роман / Саймон Спаррієр, Матіас Берґара :пер. з англ. Марини Дубини. — Київ : БОРИВІТЕР, 2021. — 128 с. : іл. — (Серія«Комікси BOOM! STUDIOS»).«Якщо “Шалений Макс” — це постапокаліпсис у нашому світі, то “Кода” — постапокаліпсис у світі “Володаря Перснів”».
Сповнений магії, звитяги й величі світ… розвалився. Не зміг витримати останньої великої битви між темними й світлими чаклунами. Усе, що лишається звичайним людям — якось боротися за власне виживання. А на цьому ґрунті, авжеж, процвітають чорні ринки й злочинність…
Колишній придворний бард Гмик (прозваний так за свою звичку відповідати «гм» на будь-яке питання) перейде цілий світ, переможе всіх урків і зверне гори заради порятунку своєї дружини.
Та чи треба насправді її рятувати?..Знайшов тут іще нове поселення. На верхівці — якась дурнувата пукалка. Може, вона й працює, але я думаю тільки одне: дурники. Самодури й оптимісти, які намагаються відкласти похмілля, вдаючи, ніби вони досі п’яні.
Авжеж, проблема у мені, а не в них. Це древній інстинкт, чи не так? Тут зібралася купа народу, щоби між собою лаятися, одне в одного красти, чимось мірятися, усім гуртом ховатися від втрати вчорашнього дня…
…і серед них немає тієї, хто потрібна мені.

Номер стенду:

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект