Зарубіжна художня література

Дмитро Ґлуховський. Метро 2034

Ґлуховський Д. Метро 2034 : роман / Д. Ґлуховський ; пер. з рос. Б. Щавурського. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2020. — 352 с.Кінець світу.
Продовження історії.
Не минуло й року після пам’ятних подій на станції ВДНГ, про що йшлося у попередній частині трилогії «Метро 2033», як рештки людства стикаються з новими небезпеками.
Цього разу об’єктом безнастанних нападів монстрів стає «Севастопольська» – найпівденніша станція. Доля станції та її мешканців залежить від поставок боєприпасів, які несподівано припиняються: відправлені каравани безслідно зникають, а зв’язок переривається. Задля з’ясування причин цієї біди і відновлення поставок у смертельно небезпечну дорогу вирушають юний Ахмед, пристаркуватий і потаємний літописець метро Гомер і таємничий та безжальний бригадир Хантер, котрий безслідно зник під час війни з чорними, а нещодавно об’явився знову; згодом до експедиції приєднується ще й Саша, дочка колишнього коменданта «Автозаводської». Шанси на повернення у них майже нульові.
«Метро 2034» — культовий роман-антиутопія, один зі знакових бестселерів початку ХХІ століття: 38 мов, мільйонні наклади, екранізації, атмосферні комп’ютерні блокбастери, цілий книжковий всесвіт і справжня молодіжна субкультура.Найчастіше від людини до людини, але, мабуть, є і в повітрі. У когось начебто імунітет.
Почалося пару тижнів тому, чимало не захворіли… Але мертвих більшає. Живемо у морзі», — строчив зв’язківець. «Хто здохне наступним?» — раптом зривався він в істеричний вереск. Брав себе в руки і продовжував рівно: «Треба щось робити. Попередити. Хочу піти добровольцем. Не до Севастопольської — знайти місце, де пошкоджено кабель. Дотелефонуватися, треба дотелефонуватися.

Номер стенду: D 3.15

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект