Українська проза

Олесь Ільченко. Місто з химерами

Олесь Ільченко. Місто з химерами. – 2-ге вид., перероб. і допов. – Київ : Видавничий дім «Комора», 2019 – 264 с. ISBN 978–617–7286–44–7

Роман Олеся Ільченка «Місто з химерами» дозволяє повернутись в часі і зануритись у життя Києва початку ХХ століття: зазирнути за лаштунки театру Соловцова, зустріти Ларису Косач в Музеї старожитностей, випити гарячого шоколаду в кафе «Семадені», поспостерігати за будівництвом Миколаївського костелу і навіть політати аеропланом разом із Ігорем Сікорським.
Уважні читачі й читачки дізнаються про загадки життя відомого будівничого Владислава Городецького і разом з героями роману отримають можливість розкрити головну таємницю Києва. Що означає «зловісний трикутник»? Чому його було створено? Що знаходиться в центрі цього трикутника? Чому небезпека чатує над старим містом і чи справді вона вже в минулому?

 

Авто Городецький зупинив біля будинку номер 28. Улюблена мавпа-макак звично сиділа на його плечі. Пан Владислав вийшов із автівки, ковзнувши поглядом по кількох роззявах, які завжди витріщалися на його вбрання, мавпу, чотириколісне диво, і рішуче зайшов до будинку.
Пан Владислав, звісно, не зауважив, що в кав’ярні навпроти будинку Безсмертного сидів за кавою і прискіпливо спостерігав за ним, щось нотуючи у своєму записнику, журналіст Григорій. Коли газетяр побачив ландо архітектора, він мало не похлинувся кавою. То була справжня удача: побачити Городецького там, де й не чекав на нього.

 

Номер стенду: В 3.01

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект