Нон-фікшн

Джон Данмор. Навздогін за мрією. Розкриваючи загадки Тихого океану

Джон Данмор. Навздогін за мрією. Розкриваючи загадки Тихого океану / Джон Данмор ; пер. з англ. А. Дейнеки. – Львів : Видавництво Анетти Антоненко ; Київ : Ніка-Центр, 2021. – 208 с. – (Серія «VIAE HUMANAE»; вип. 13). ISBN 978-617-7654-84-0 (Видавництво Анетти Антоненко) ISBN 978-966-521-778-7 (Ніка-Центр)

Сьогодні складно уявити, наскільки загадковим і небезпечним поставав океан в очах давніх мореплавців. Вони вирушали світ за очі, розшукуючи чарівні острови й таємничі континенти, ризикуючи власним життям і назавжди змінюючи життя корінних мешканців відкритих ними земель. Але що рухало цими людьми і яким вони уявляли собі світ «на тому боці планети»? Можливо, десь за океаном лежить Великий південний континент, де проживають «антиподи» або «песиголовці»? Або ж там ховаються славнозвісні острови біблійного царя Соломона, сповнені неймовірних багатств?

 

Книжка Джона Данмора «Навздогін за мрією» є короткою та яскравою розповіддю про відкриття Тихого океану, а також про уявний світ людей, чиї відвага, розум і відчайдушність зробили світ зрозумілим і дозволили накреслити сучасну карту світу. Морські офіцери та зухвалі пірати, щирі поборники Христової віри та корисливі торговці, письменники та нау¬ковці – всі вони зробили суттєвий внесок в опанування Тихого океану та розвінчання численних вигадок, які захоплювали людський розум впродовж багатьох століть.

 

Для широкого кола читачів.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект