Дитячий нон-фікшн

90₴

Бушковська Наталія. Просто про науку. Як ми з’являємося на світ

Бушковська, Наталія. Просто про науку. Як ми з’являємося на світ. — Харків: АССА, 2021. — 48с.: іл. — (Серія «Читай та відкривай»).Ця книга розповідає про найбільше диво світу — появу нового життя. Її авторка, медична журналістка Наталія Бушковська, дає відповіді на найрозповсюдженіші дитячі запитання. Що відбувається після того, як тато і мама зустрічають одне одного? Як проходять пологи і що чекає на родину після народження дитини? Якими бувають новонароджені малюки і що вони відчувають? Про це та багато іншого читайте на сторінках книги “Просто про науку. Як ми з’являємося на світ”.Скільки часу ми маємо бути в маминому животі?

В ідеалі дитина має перебувати в животі матері 9 місяців. Але іноді трапляється так, що маля народжується раніше. Це називають передчасними пологами.

Причини бувають різні. Може, мама чимось захворіла. Можливо, щось трапилось із плацентою, і вона більше не здатна подавати достатньо кисню. Тож тепер бути всередині організму просто небезпечно.

Тоді малюку допомагають дозріти в спеціальному скляному будиночку — інкубаторі. А ще необхідне відповідне харчування, ліки та велике терпіння лікарів і батьків. Але потім такі діти виростають, і ніхто не здогадається, що вони народилися раніше, ніж слід.

Запитай у батьків, чи вчасною була твоя поява на світ. Чи це сталося трішки раніше?

Номер стенду:

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект