Нон-фікшн

430₴

Стівен Р. Ґандрі. Рослинний парадокс. Кулінарна книга

Стівен Р. Ґандрі. Рослинний парадокс. Кулінарна книга / Перекладачка: Лученкова Дарія. – Київ, BOOKCHEF, 2019. – 288 c. ISBN 978-617-7559-70-1

Відомий кардіохірург доктор Стівен Р. Ґандрі, автор бестселера «Рослинний парадокс», представляє нову кулінарну книгу, в якій зібрано 100 простих рецептів для здорового харчування. Автор крок за кроком розкриває секрет здорового харчування і ділиться найулюбленішими і корисними рецептами. Серед розмаїття найпопулярніших страв, що схвалені програмою «Рослинний парадокс», кожен знайде свої найулюбленіші: рецепти пончиків і млинців, піци й страв тайської кухні, фрикадельок і спагеті, тістечок і морозива тощо. До списку рецептів увійшли неймовірні страви від кухарів – володарів кулінарних премій. Ласкаво просимо до кулінарної книги «Рослинний парадокс»!

 

Уявіть світ 450 мільйонів років тому. Єдині живі організми на Землі — це рослини. За відсутності хижаків вони тут господарі й правлять, використовуючи свої неймовірні хімічні здібності, аби перетворювати сонячне світло на матерію для розмноження.

Номер стенду: В 4.26

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект