Підліткова книжка

Діана Мельникова. Розбишацький детектив. Справа брата-незнайомця

Діана Мельникова. Розбишацький детектив. Справа брата-незнайомця / Діана Мельникова ; Ксенія Подольська. Київ: Наш Формат, 2021. 208 с.На Лесю Дику і Сергія Василевського, героїв популярного «Розбишацького детективу» Діани Мельникової, чекає нова справа — дуже складна і страшенно кримінальна. Вони мають встановити, чи брат їхнього приятеля, який у дитинстві пропав у горах Грузії, а тепер раптом знайшовся, — справді йому брат, а чи це аферист, який втерся в довіру до чужої сім’ї для того, щоб її пограбувати? Коли працюють «розбишацькі детективи», підозри не уникне ніхто — ані приятель, ані його батьки й учителі, ані навіть молодий поліційний слідчий, який спершу видавався таким милим…

Хвацький детектив, де проводять справжнє розслідування й допомагають поліції розкрити справжній злочин і затримати справжнього злочинця самі сучасні школярі – жвава й допитлива Леся і юний інтелектуал Сер-Сергій.
Актуальний і захопливий сюжет, близький авдиторії 10+.Я почала шукати очима Сера. Треба разом усе обдумати — у мене зараз така каша в голові! Я ще дещо хотіла запитати в Кирила, але в залу зайшли його батьки разом з поліцейськими. Серед них був… Любомир. Від подиву я аж рота роззявила і навіть не розчула, що поліцейські сказали спочатку. Побачила, що до Любомира підійшла Ліля зі своїм батьком — вони жили поряд з Дяченками, тому її тато одразу ж прийшов. Батьки ще одного Кирилового друга, Андрія, теж уже були тут. Тепер я здогадалася, що Ліля пішла на допит. Тобто давати свідчення. Інші поліцейські почали все оглядати і, як я зрозуміла, знімати відбитки пальців з усього, що бачили.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект