Дитяча проза і поезія

Ден Браун. Симфонія природи

Симфонія природи / Ден Браун ; Пер. з англ. Наталі Тисовської ; Художник Сузан Баторі. — К. : KM-Букс, 2021. — 40 с. : іл.Від автора світових бестселерів! Дебютна дитяча книга автора!

Подорож через гори і за море з маестро мишкою і друзями-музиками! Ти познайомишся з синім китом і прудкими гепардами, крихітними жучками і граційними лебедями. І кожен з них поділиться з тобою особливою таємницею. А дорогою на тебе чекають сюрпризи від маестро мишки – бджілки у сховках, розкидані літери, а наприкінці – зашифроване повідомлення, яке потрібно розгадати!

Автор бестселерів “Нью-Йорк таймз” Ден Браун представляє свою дебютну книжку для дітей, у якій на маленького читача чекають не тільки вірші та ребуси, а й музика та мудрі поради

Крім тексту книги Ден Браун записав ще й музичний альбом, де кожна композиція відповідає тому чи іншому герою книги. Музику, написану для книжки, виконав Загребський фестивальний оркестр у Хорватії. Для кожної тварини з книжки написано по одному музичному твору, призначеному для прослуховування під час читання.Кенгу-кенгу-кенгуру!
Ти візьми мене угру!
Стриб угору, стриб униз —
Все стрибаєш ти кудись.
Ти біжиш — кен-туп! кен-туп!
Ти лежиш — кен-гуп! кен-гуп!
Ти жуєш — кен-гам! кен-гам!
Ти ростеш — кен-бам! кен-бам!
Б’є постежці кенгу-хвіст —
Хочу мати кенгу-хист.
Цей стрибун немає меж —
Хочу бути кенгу-теж.

Номер стенду: E 2.18

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект