Українська художня література

 

Андрій Сем’янків. Танці з кістками

Андрій Сем’янків. Танці з кістками / Андрій Сем’янків. – Київ : Віхола, 2022

«Вибір у вас є завжди. Запитайте себе, чи він того вартий»

 

Проста, на перший погляд, історія про патологоанатома-невдаху. Северина не цінують на роботі та мало платять, з особистим життям чоловіка відбувається щось незрозуміле, самооцінка на нулі. Тож перебуваючи практично на дні він відразу ж хапається за можливість підзаробити. Так, пропозиція не зовсім легальна, так, навряд чи можна чекати чогось доброго від ринку трансплантації органів, але така спокуса нарешті влаштувати собі забезпечене життя. Зрештою, Северину потрібно забрати у вже мертвих людей якусь дрібничку, те, що їм і так непотрібно. Поки що у мертвих людей, поки що дрібничку.

 

Крок за кроком, рішення за рішення патологоанатом змінюється, трансформується – так в усіма зневаженого чоловіка на межі алкоголізму спершу проростає впевненість у собі, а за нею безпринципність.

 

Вчинивши один злочин йому стає набагато легше вчинити інший, а за ним і наступний. Те, що вчора Северин вважав неприпустимим, стає новою нормою. Та й взагалі виникає питання — чи в стані він тепер зупинитися і як далеко може зайти?

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект