Дитяча проза і поезія

Ю. Несбе. Ванна часу доктора Проктора

Несбе Ю. Ванна часу доктора Проктора / Ю Несбе. — Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2021. — 312 с. ISBN 978-966-10-6432-3Книжка – як сніданок: не завджи подобається. Тому ось вам короткий переказ змісту цієї повісті: багато Ліси і Булле, закоханий професор, зникла дівчина, шалені перегони, мандрівки різними епохами, кілька страшних французьких бегемотів, супер-велосипедист Едді, трішки пукального порошку, моторошна жінка з дерев’яною ногою на скрипучих коліщатках, Наполеон, Жанна д’Арк, війна, смерть і кохання. А також прийнятна доза обвислих вусів, рубання голів і спалювання відьом.
Неймовірна подорож у часі, просторі та ванні.Ще важливіше було, звичайно, що доктор Проктор робив найкращий у світі карамельний пудинг, був найкращим у світі другом і сусідом та навчив Булле й Лісу не звертати уваги на тих, хто думає, ніби їхня команда складається з крихітного рудого хлопчика, чимось переляканої дівчинки з кісками, як мишачі хвости, й майже божевільного професора з закіптюженими мотоциклетними окулярами.
— Ми знаємо те, чого не знають вони, — казав доктор Проктор. — Ми знаємо, що коли друзі обіцяють завжди допомагати одне одному, один плюс один плюс один стає значно більше, ніж три.

Номер стенду: D 3.15

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект