Українська художня література

Doughter Tamara Duda

180₴

Ігор Савва. Исход

Ігор Савва. Исход/І.Савва.Київ:Видавництво “Білка”, 2021. – с.Упродовж двох тисячоліть церква переживає часи становлення, розквіту, переслідувань, занепаду, поділу на Західну та Східну, потерпає від внутрішніх розколів. Одна з таких трансформацій відбувається на наших очах!
Закулісся внутрішньоцерковного життя, стосунки між священиками, мирянами, єпископами, сильними світу цього, а попри них особистий життєвий шлях автора. Відродження християнства в Запоріжжі, будова церкви та створення храму власної душі, відсіювання зерна від полови та пшениці від куколю – ось ідея та зміст цих щоденникових записів.
Що таке віра? Яка роль священника в церкві? Чим живе служитель православної церкви Московського патріархату? Що там: за блиском золотих хрестів та митр, шурхотом фелонів, пишністю обрядів та розлогими хоралами на крилосі? Про що голосять церковні дзвони і про що вони мовчать? Де межа між політикою та церквою в Україні та чи існує вона взагалі?
Відповіді на ці та багато інших питань можна знайти в книзі Ігоря Савви «Вихід».Наш вихід сприймався мною та всією громадою, як звільнення від рабства. У цьому поневоленні нікого звинувачувати. Ми потрапили в нього самі, приймаючи забобони за віру, а боязнь священноначалія за любов до Церкви.

Номер стенду: D 3.29

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект