Календар подій

CANactions School збирає кошти на видання книжки «Усім потрібне житло»

CANactions School збирає кошти на видання книжки «Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне» Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ українською.

Це четверта книжка заснованого наприкінці 2018 року видавництва CANactions, яке спеціалізується на створенні та поширенні якісної професійної літератури у сфері архітектури та міського розвитку. За цей час за підтримки спільноти доброчинців були видані українською такі світові бестселери як «Міста для людей» Йена Ґела та «Чотири стіни та дах: складна природа простої професії» Рейніра де Граафа. Завдяки залученню коштів з успішної реалізації цих тиражів стало можливим видання «Правила пішохідного міста. 101 крок зі створення кращих місць» відомого американського урбаніста Джеффа Спека.

 

Книжка «Усім потрібне житло» пропонує всебічний огляд теми доступного житла: від значущих моделей 1920-х років до сучасних концепцій сьогодення. У центрі уваги авторів знаходяться аспекти архітектурного та містобудівного планування, юридичні рамкові умови, питання фінансування та будівельні стандарти, а також учасники процесу будівництва. Експертні нариси висвітлюють проблему житла з різних точок зору, вирішення якої є визначальним для соціальної згуртованості нашого суспільства.

 

Книжка буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям у галузі міського планування, консультантам, теоретикам, історикам і всім, хто якось пов’язаний або цікавиться темою житла та архітектури.

 

«Усім потрібне житло» дуже проста для читання та розуміння як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, містить багато схем, світлин та ілюстрацій.

 

За доброю традицією презентація книжки відбудеться на 13-му Міжнародному Архітектурному Фестивалі 15–16 травня 2020 року в Києві. Урсула Клєефіш-Йобст вперше відвідає Україну, щоб представити «Усім потрібне житло» нашій аудиторії.

 

Підтримавши проєкт видання на спільнокошт-платформі Biggggideia, можна обрати один з подарунків від CANactions School: книжку «Усім потрібне житло», квитки на Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2020, а також інші книжки видавництва.

 

 

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект