Календар подій

Читання Молодого Міста Лема: триває конкурс на твори у науково-фантастичному стилі

Читання Молодого Міста — конкурс підтримки авторів-початківців у трьох напрямках: проза, книжкова ілюстрація та літературна критика. 2021 — рік 100-річчя видатного письменника-фантаста Станіслава Лема, тож цьогоріч Офіс «Львів — місто літератури ЮНЕСКО» вирішив присвятити прозову та ілюстративну частину конкурсу саме йому.

Організатори пропонують написати короткий прозовий твір у науково-фантастичному стилі та надіслати його на пошту до 1 серпня. Тоді він потрапить до надійних рук членів журі — Світлани Тараторіної, Андрія Павлишина та Ігоря Колесника. Вони оберуть найкращі роботи та дадуть фіналістам декілька порад, що допоможуть покращити текст.

 

Обрані тексти увійдуть до альманаху «Читання Молодого Міста» та будуть оприлюднені в електронному та друкованому варіантах, а головний переможець конкурсу також отримає грошову винагороду від міста.

 

Учасниками можуть бути літератори та літераторки, що визначають себе як автори-початківці, незалежно від віку, в арсеналі яких за минулий календарний рік накопичилось не більше 5 (п’яти) опублікованих робіт.

 

Текст має бути україномовний, обсягом до 1500 слів. Тематика — наукова фантастика. Роботи не мають містити мови ворожнечі та закликів до насильства.

 

Надсилати твори потрібно до 1 серпня на пошту young.city.readings@gmail.com з приміткою «Проза». За консультацією можна звертатися на електронну пошу creative.city.lviv@gmail.com.

 

Деталі за лінком.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект