Календар подій

Приймаються твори на літконкурс видавництва «Смолоскип»

Від 1993 року видавництво «Смолоскип» проводить конкурс для молодих українських літераторів. У конкурсі перемагали відомі зараз автори та авторки Софія Андрухович, Сергій Жадан, Маріанна Кіяновська, Андрій Кокотюха, Олег Коцарев, Дмитро Лазуткін, Мирослав Лаюк, Тарас Прохасько, Мар’яна Савка, Ірина Шувалова та багато інших.

Конкурс проводять у трьох номінаціях: поезія (вік учасників: від 18 до 35 років), проза та науково-популярна гуманітаристика (від 18 до 40). На конкурс приймають раніше не публіковані твори, написані українською мовою.

 

Твори подають на розгляд журі від 1 вересня до 31 грудня кожного року. Рукопис надсилають лише у роздрукованому вигляді на адресу: Київ 04071, вул. Межигірська, 21 (простим або рекомендованим листом). Для гарантованого отримання можна надсилати Новою поштою з доставкою до дверей.

 

Рукописи слід надсилати на конкурс в одному примірнику. Обсяг поетичної збірки – не менше 50 сторінок, обсяг прози та гуманітаристики – не менше 100 сторінок. Кегль рукопису 12 або 14, інтервал 1 або 1,5.

 

Разом з рукописом на окремому аркуші надсилають коротку автобіографію, телефон та електронну адресу, а також додають довільне фото. Видавництво передає журі рукописи без зазначення авторства, тексти не повертаємо і публічно не рецензуємо.

 

Участь у конкурсі можлива лише за умови сплати добровільного благодійного внеску від 300 грн.

 

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект