детективи

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

03.06.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.

 

Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів Даян Генрікс зі статком 15 мільярдів доларів. Крім представниць бізнесу та IT-індустрії у рейтингу є зірки шоубізнесу (Ріанна, Мадонна, Бейонсе, Опра Вінфрі, Різ Візерспун) і дві письменниці – Даніела Стіл та Нора Робертс.

Фото: Лу Рокко. Getty Images

 

Романістка Даніела Стіл зі статком у 420 мільйонів доларів посідає 62 місце. За сорокарічну письменницьку кар’єру Стіл  продала 800 мільйонів примірників своїх книжок у всьому світі. Понад 20 її романтичних історій були екранізовані. Письменниця володіє маєтком у Сан-Франциско вартістю 10 мільйонів доларів та квартирою у Парижі. Як зазначає Forbes, «з п’ятьма шлюбами та дев’ятьма дітьми життя Стіл нагадує її романи». Прозаїкиня також має два фонди, які збирають кошти для допомоги дітям, що зазнали жорстокого поводження, та дітям, що мають розлади психологічного розвитку. Українською романи Даніела Стіл видавав «Клуб Сімейного Дозвілля».

 

Фото: Брюс Вайлдер. St. Martin’s Press

 

На 63 місці рейтингу Forbes опинилась Нора Робертс, капітал якої оцінюється в 410 мільйонів доларів. Авторка любовних та детективних романів видає по 4-6 книжок на рік. Тому її творчий доробок налічує понад 200 творів. За даними Forbes одинадцять романів Робертс були адаптовані для телебачення. Через свій благодійний фонд письменниця жертвує кошти на підтримку програм грамотності для дітей. Українською романи Нори Робертс виходили у видавництві «КМ-Букс».

 

Нагадаємо, у TikTok з’явилась власна книжкова премія

 

Читайте також: Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки