Нон-фікшн

Деніел Сміт. Думати, як Леонардо да Вінчі

Сміт Д. Думати, як Леонардо да Вінчі / Деніел Сміт ; Пер. з англ. А. Мішти. — К. : Вид. група КМ-БУКС, 2018. — 224 с. ISBN 978-966-948-065-1

 

Відомий створенням деяких найбільш знакових образів у європейському мистецтві – в тому числі Мони Лізи і Тайнаї вечері – Леонардо да Вінчі вплинув на покоління художників та мислителів і продовжує робити це після більш ніж 500 років. Хоча ми й не можемо сподіватися наслідувати його досягнення, він показав ставлення до життя, якого ми всі можемо навчатися.

Справжній полімат, він також був скульптором, архітектором, музикантом, математиком, інженером і анатомом, та з нестримною жагою до знань, да Вінчі ніколи не був задоволений тим, чого навчився, часто звертаючи увагу на нові, недосліджені предмети. Він бачив зв’язки між мистецтвом та наукою, і постійно дотримувався досконалості та точності у своїх роботах, тому він розробив багато методик, які ми продовжуємо використовувати до цього дня. Поєднуючи ці сильні сторони з унікальною уявою, да Вінчі придумав винаходи за століття вперед, випередивши свій час.

З книгою “Думати, як Леонардо да Вінчі”, ви також можете навчитися мислити, як людина Відродження, скористатися своїми можливостями, використовувати свої таланти, інновації, експериментувати і уявляти неможливе. Читайте про цю велику людину, про життя та досягнення, і розвивайте своє розуміння одного з найбільш еклектичних і неординарних умів у світі.

 

У певному сенсі Леонардо вважав, що художник володіє майже божественним даром творіння: «Якщо маляр бажає побачити привабливих красунь, у його владі створити їх, а якщо він хоче бачити жахні речі, які лякають, або фіглярські, або смішні чи справді жалюгідні, він також може бути паном і творцем цього.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект