Бізнесова книга

 

Ноам Вассерман. Дилеми засновника бізнесу

Вассерман Н. Дилеми засновника бізнесу. Як попередити помилки й уникнути їх під час створення стартапу / Ноам Вассерман ; пер. з англ. А. Клімової. — Харків : Виват, 2017. — 480 с. ISBN 978-966-942-082-4

 

Ноам Вассерман – професор Гарвардської школи бізнесу. Понад 10 років займається дослідженням в сфері стартапів. Розробив і викладає курс «Дилеми засновників», за що був удостоєний премії HBS та премії «Інновація року-2010» від Академії менеджменту.

Ноам є одним з трьох засновників фонду Кауфмана, який надає стипендії молодим бізнесменам. Він неодноразово виступав для членів YPO (YoungPresidents Organisation) – глобальної мережі молодих керівників, що начисляє приблизно 24000 учасників в більш ніж 130 країнах.

Сформувати команду – найважливіший етап створення нового бізнесу. У більшості випадків саме «проблеми між людьми» призводять стартапи до кризи, а й іноді – до краху.

Ця книжка дає системне рішення, що дозволяє побудувати бізнес та стійкому фундаменті та підвищити шанси на успіх.

Книжка «Дилема засновника бізнесу. Як попередити помилки й уникнути їх під час створення стартапу» допоможе розв’язати питання, які важливі для кожного засновника компанії. Вона допоможе відповісти на запитання, які задають собі всі новачки і які варто розглянути на самому початку шляху до успішного бізнесу.

–          Коли слід створювати стартап?

–          Це краще робити самотужки чи разом із співзасновниками?

–          І ким вони мають бути — друзями, колишніми колегами, родичами чи сторонніми особами?

–          Як розподілити акціонерний капітал?

–          Як підібрати персонал на тій чи іншій стадії розвитку власної справи?

–          Як ділити прибуток?

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект