Календар подій

Дискусія і кінопоказ: DOCU/CLUB покаже фільм «Сирійська історія кохання»

Як знайти кохання та не втратити себе в цьому буремному світі? Про це поговорять учасники й лектори онлайн-кінопоказу та дискусії від Мережі DOCU/CLUB до Дня Святого Валентина.

В обговоренні після фільму візьмуть участь Ірена Карпа, українська письменниця та культурна дипломатка, і Олександра Романцова, правозахисниця та виконавча директорка Центру Громадянських Свобод.

 

Фільм «Сирійська історія кохання», показ якого відбудеться під час події, став третім у списку найкращих стрічок The Guardian 2015 року, а також отримав Приз журі на Міжнародному фестивалі документального кіно у Шеффілді та Міжнародного кінофестивалю Watch Docs у 2015 році.

 

Режисер стрічки, Шон МакАллістер відомий своїми щирими фільмами, які з надзвичайною інтимністю зображують життя звичайних людей, що борються за виживання, проте потрапляють у політичні та особистісні конфлікти, намагаючись знайти сенс у світі, в якому ми живемо.

 

Стрічку «Сирійська історія кохання» знімали понад 5 років, і вона розповідає історію друзів та коханців Амера і Раґди, які познайомилися в тюремній камері в Сирії.

 

Під час обговорення після фільму організатори проєкту «Мережа DOCU/CLUB — за реформи!» планують разом із запрошеними спікерками – Іреною Карпою та Олександрою Романцовою – поговорити про різноманітний досвід партнерських відносин в залежності від світогляду та цінностей, релігійного та політичного контексту, сімейних традицій та діалогу пари.

 

Онлайн-подія відбудеться на платформі zoom, потрібна реєстрація.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект