дитліт

Дитячу книжку Катерини Єгорушкіної видали у Польщі

18.06.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Польщі вийшла дитяча книжка Катерини Єгорушкіної «Мої вимушені канікули». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

У Польщі книжку надрукувало Wydawnictwo No Bell, її переклала Ельвіра Гілевич.

 

Катерина Єгорушкіна повідомила, що вона написала додаткову передмову до цього видання, звертаючись саме до польських читачів. «Тепер українцям у Польщі буде легше розповідати про ті досвіди, до яких зазвичай складно дібрати слова. А польські діти зможуть краще зрозуміти своїх українських однолітків», — додала вона.

 

«Мої вимушені канікули» вийшли друком 2022 року у видавництві Vivat з ілюстраціями Соні Авдєєвої та практичним додатком від дитячої сімейної психологині Світлани Ройз.

 

В анотації до книжки розповідають, що канікули головної героїні спричинені війною. Разом із батьками й меншим братиком дівчинка переїжджає у підвал своєї багатоповерхівки, ховаючись від обстрілів. У ході розповіді сім’я намагається пристосуватися до нової реальності.

 

Раніше у коментарі Читомо Катерина Єгорушкіна розповідала, що родина, про яку йдеться в тексті книжки, з Вишгорода: «Наші діти разом навчалися в школі, часом ми вибиралися на пікніки в улюблений ліс: пекли картоплю і маршмелоу, гралися в м’яча. Перед вторгненням у родині народився малюк і вони перебралися жити в підвал нашої школи. Далі мали важку евакуацію і зрештою як багатодітна родина виїхали у Швецію, звідки допомагають Україні, а також знімають професійні відеоролики про волонтерів та українців у Швеції. Моя донька Даринка дуже хвилювалася за друзів, коли вони були під обстрілами, а тепер сумує, бо не знає, чи вони ще побачаться».

 

 

Придбати книжку на сайті видавництва можна за посиланням.

 

Як повідомлялося, раніше шведське видання книжки Катерини Єгорушкіної «Мої вимушені канікули» отримало престижну премію Пітера Пена і здобуло срібну зірку.

 

Читайте також: Як написати правду не травматично? Катерина Єгорушкіна про свій досвід

 

Чільне зображення: mybookshelf.com.ua