Ukrainian Design: The Very Best Of

Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of оголосив лавреатів 2024 — оновлено

04.06.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Іноземне журі Всеукраїнського конкурсу дизайну Ukrainian Design: The Very Best Of відзначило переможців 2024 року, зокрема дві золоті нагороди отримали дизайнери Мистецького арсеналу. Про це повідомили на фейсбук-сторінці музейного комплексу.

Одну з нагород отримав відділ дизайну та експозиційної роботи Мистецького арсеналу за айдентику НЕОсвітнього арсеналу 2023, над яким працювали Анна Гарнага, Алла Сорочан та Костянтин Марценківський.


Іншу золоту відзнаку журі присудило  за видання з нагоди виставки «Футуромарення», яка проходила в Мистецькому арсеналі у 2021-22 роках. Айдентика проєкту — Костянтин Марценківський, дизайн та верстка — Алла Сорочан, арт-директорка — Валерія Гуєвська.

 

«Пишаємося нашою командою дизайнерів і тими візуальними рішеннями, які вони знаходять, працюючи над кожним проєктом Мистецького арсеналу. Дякуємо Ukrainian Design: The Very Best Of за відзнаки, важливі для Мистецького арсеналу, — для кожного з нашої команди вони свідчать про видимість роботи Валерії Гуєвської, Костянтина Марценківського, Алли Сорочан, Анни Гарнаги серед професійної спільноти. А також про те, що своїми проєктами загалом та візуальними рішеннями зокрема Мистецький арсенал як провідна українська культурна інституція осмислює визначальні для культурної спільноти питання», — повідомили у команді установи.

 

 

Окрім дизайнерів Мистецького арсеналу, нагороди отримали:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повний перелік переможців можна переглянути за посиланням.

 

Ukrainian Design: The Very Best Of – це виставка-конкурс, який є щорічним звітом українських дизайнерів. Конкурс популяризує вітчизняний дизайн на міжнародній арені. До складу журі входять виключно закордонні експерти – провідні дизайнери, арт-директори, архітектори та професіонали своєї справи.

 

Як повідомлялося, раніше Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» визначив переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн-2023». Читайте також про переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 року.

 

Читайте також: Микола Леонович: Український книжковий дизайн можливий лише в незалежній Україні

 

Чільне фото: фейсбук-сторінка Мистецького Арсеналу