екранізації

Екранізація «Причинної» перемогла на фестивалі «Відкрита Ніч «Дубль 21»

04.07.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Анімаційна стрічка Андрія Щербака «Причинна» за мотивами балади Шевченка здобула гран-прі кінофестивалю «Відкрита Ніч «Дубль 21». Про це повідомляється на сайті ДержКіно.

 

Зазначається, що головна нагорода фестивалю становить 50 тис. грн.

 

Одночасно з Києвом покази короткометражних фільмів українських режисерів проходили на 80 майданчиках України та за кордоном. До конкурсної програми фестивалю цього року увійшли 9 ігрових стрічок, 7 документальних та 5 анімаційних.

 

 

До складу журі фестивалю увійшли: продюсер Сергій Лавренюк, режисер та продюсер Валерія Сочивець, оператор Ярослав Пілунський, акторка Наталія Васько, кінокритик Лук’ян Галкін, звукорежисер Артем Мостовий, актор та волонтер Мирослав Гай, продюсер Анастасія Буковська та режисер Ростислав Держипільський.

 

Кінофестиваль «Відкрита Ніч» існує з червня 1997 року як огляд найцікавіших здобутків саме українського кіно. На сьогодні фестиваль є своєрідною лабораторією з перевірки нових ідей для вітчизняних кінематографістів та пошуку молодих талантів, які можуть стати новими обличчями українського і світового кіно.

 

«Причинна» – короткометражний анімаційний фільм, знятий за підтримки Держкіно України режисером Андрієм Щербаком.

 

Нещодавно стрічка отримала нагороду «Золота дзиґа» у номінації «Найкращий анімаційний фільм». Також мультфільм здобув спеціальний приз журі на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів «КРОК» та перемогу на фестивалі «Кіномаршрут» у міжнародній анімаційній програмі, ставши найкращим анімаційним фільмом.

 

Читайте також: Українські мультфільми з книжок: три екранізації «дорослих» сюжетів