Календар подій

Галина Вдовиченко презентує онлайн свою книгу «Містельфи»

ВСЛ та Галина Вдовиченко запрошують на онлайн-розмову та презентацію книги «Містельфи». Модеруватиме захід письменниця Марія Титаренко.

Казкова історія про крилатих істот, міських ельфів, що мешкають у вежах старовинних будиночків, навчить уважніше приглядатися до міста Лева і бачити різні дивовижі. Авторка розкаже як створювала книжку, на яких вулицях живуть її персонажі та про магічні місця Львова. Проілюструвала видання Анна Ломакіна.

 

У кожного з містельфів — своя вежка, своя робота, особливий характер і спільні розваги в повітрі. Домівки крихітних персонажів мають конкретні адреси, і Галина Вдовиченко розповість, де можна шукати містельфів, тим, хто любить уважно прогулюватися вулицями. Одного дня її безтурботні ельфи повинні взятися до вирішення складних завдань та порушити власні правила. Міські підземелля захоплять щури-мутанти, які загрожуватимуть усьому місту. Захищати себе доведеться не лише людям і містельфам…

 

Галина Вдовиченко — українська письменниця та журналістка. Членкиня PEN Ukraine. Авторка романів «Пів’яблука. Інші пів’яблука», «Тамдевін», «Найважливіше — наприкінці» та мегапопулярних книжок для дітей: «36 і 6 котів», «Чорна-чорна курка», «Мишкові миші», «Ліга непарних шкарпеток».

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект